O nas
Witamy w naszym sklepie!

Zapraszamy do nas wszystkie zabiegane kobiety bez względu na wiek. Naszą ofertą chcemy odpowiedzieć na Wasze codzienne potrzeby. Każda z nas ma mnóstwo obowiązków i nie zawsze czas i ochotę aby biegać na zakupy. Chcemy Wam ten czas zaoszczędzić proponując zakupy w naszym sklepie gdzie będziemy podpowiadać jak kupować aby ubranie pasowało do wielu stylizacji zarówno tych do pracy jak i tych bardziej casualowych.

Do naszych zestawień staramy się wybierać ubrania najwyższej jakości w rozsądnej cenie. Chcemy przede wszystkim wspierać polskich producentów odzieży. Szczególnie tych których nie znajdziecie w istniejących na rynku sklepach internetowych.

Naszym celem jest dążyć do takiego modelu Waszych zakupów w naszym sklepie aby z relatywnie niewielkiej ilości ubrań i poprzez różne ich zestawianie – codziennie wyglądać inaczej i z klasą. Tym samym będziemy Was namawiać do zakupów wg zasady:

mniej ale lepszej jakości.

Koniec z niedomykającymi się szafami, pełnych niepasujących do siebie ubrań!Same zdecydujcie czy wolicie zrobić zakupy przy komputerze w domowym zaciszu czy przez aplikację mobilną wykorzystując czas kiedy czekacie na odbiór dzieci ze szkoły czy w kolejce w urzędzie.

Chcemy się dla Was rozwijać i dopasowywać do Waszych potrzeb – dlatego będziemy wdzięczne za wszelkie sugestie i podpowiedzi jakie ubrania lubicie nosić najbardziej.

Piszcie do nas: paradoxsklep@gmail.com

Życzymy udanych zakupów!


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl